Turnieje na Real Bridge

Turniej płatne

W związku z kosztami udziału w internetowych turniejach RealBridge – opłata za udział od zawodników oraz do PZBS za przyznanie Pkl-i, po półrocznej darmowej promocji udziału w turniejach, proponujemy rozgrywanie następnego cyklu turniejów „WAKACYJNYCH” jak zawsze w poniedziałki ale odpłatnie.
Właściciel platformy podniósł opłaty za turnieje o wartość VAT, a ponieważ nie prowadzimy działalności gospodarczej nie możemy go odliczać. Również PZBS wprowadził w tym roku ustawę o odpłatności za przyznanie Pkl-i w turniejach internetowych. Pomimo złożenia pisemnego sprzeciwu do zarządu PZBS, nie otrzymałem odpowiedzi.
Koszt udziału osoby w turnieju w zależności od opcji wynosi od 3 do 4 zł. W związku z powyższym proponujemy odpłatność za turnieje od 1 osoby 5 zł. płatne na konto OZBS /numer konta na dole naszej strony/. Oszczędności które pozostaną proponujemy rozdysponować w ramach zwrotu wpisowego dla zwycięzców turnieju 1 lub 2 par w zależności od liczby uczestniczących par.
Zapisujący się do turnieju, zobowiązują się formalnie do wpłaty wpisowego za turniej. Wpłacenie wcześniej przed turniejem nie ma sensu ponieważ nie mamy wiedzy czy zbierze się odpowiednia ilość par i czy turniej się odbędzie. Jeżeli zadeklaruje udział odpowiednia ilość par, będzie można wpłacać jednorazowo na większą ilość.
Lista osób które posiadają do wykorzystania fundusz z nagród z ostatnich turniejów lokalnych granych na żywo
Krajewski – Wiącek 55 zł
Krzewski 72 zł
Krupnik 30 zł
Wośkowiak 10 zł
Zapraszamy do zapisów i udziału w turniejach

Zgłoszenia do turnieju

UWAGA: Podczas rejestracji koniecznie podaj aktualny adres e-mail
Godzinę przed turniejem dostaniesz wiadomość do swojej skrzynki z dalszymi instrukcjami.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE
komputer, laptop lub tablet; z kamerą, mikrofonem i głośnikiem
Nie działa na: Smartphonach, iPadach starszych niż 2015 oraz z Internet Explorer i EDGE
Przetestuj, czy działa tu
Demo na Youtube:

Powrót do strony głównejGo to Top