Wydarzenia z 2013 r.

20.06 – 23.06.2013 r. XXVII Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej

W dniach 20-23.06.2013 w Smołdzińskim Lesie k/Słupska odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej w brydżu sportowym. Uczestniczyła w nich bardzo liczna, bo 12 – osobowa ekipa KS „Piast” Feliksów.   Wyniki
   Turniej par open na maxy – Kacper Kopka i Michał Maszenda (miesiąc wcześniej zdobyli tytuł Mistrzów Polski Młodzików) potwierdzili swoje umiejętności zajmując IV miejsce wśród 64 par kategorii do lat 20 (obaj razem mają 23 lata).
   Turniej par open na Impy – duży sukces Kacpra Kopki, który wspólnie Patrykiem Iwaniukiem z Budmoru Władysławowo zdobyli srebrny medal zajmując drugie miejsce wśród 63 par, 11 miejsce zajęli Michał i Rafał Maszenda.  Relacja  Galeria

17.05 – 19.05.2013 r. Mistrzostwa Polski Młodzików

W dniach 17-19 maja 2013 w Komornicy k/ Legionowa odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w brydżu sportowym. W tej imprezie składającej się z turnieju teamów i turnieju par brała udział 9 osobowa ekipa „Piasta”.  Wyniki
   W turnieju teamów Kacper Kopka i Michał Maszenda zostali Mistrzami Polski w turnieju teamów wspólnie z Dominikiem Krajnikiem i Michałem Okuniewskim (STP Słupsk) pokonując 36 innych zespołów.
   W zakończonym dzień wcześniej turnieju par nasi zawodnicy również zaprezentowali się bardzo dobrze. W turnieju startowały 72 pary. Kacper Kopka i Michał Maszenda zajęli 7 miejsce. Turniej był rozgrywany w kategorii do lat 15 a Kacper i Michał mają odpowiednio 12 i 11 lat. W klasyfikacji klubów: na 25 sklasyfikowanych Piast Feliksów zajął 4! miejsce.   Relacja   Galeria