Wykaz drużyn
W sezonie 2016-2017, na terenie OZBS Płock, w zawodach Drużynowych Mistrzostw Polski bierze udział dwanaście drużyn, jedna z nich na szczeblu II, trzy na szczeblu III i osiem na szczeblu ligi okręgowej.
lp. | PID | Funkcja | Imię i nazwisko | WK |
---|---|---|---|---|
II Liga grupa NE | ||||
INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock | ||||
1. | 6356 | kapitan | Maciej Wiącek | 12 |
2. | 8117 | Grażyna Brewiak | 19 | |
3. | 8950 | Iwona Czajka | 7 | |
4. | 6334 | Dariusz Krajewski | 13 | |
5. | 6909 | Anna Sarniak | 19 | |
6. | 11245 | Jarosław Szczygieł | 4 | |
7. | 5517 | Krzysztof Wośkowiak | 5 | |
III Liga WZBS Łódź | ||||
MAZOWIA Płock | ||||
1. | 10056 | kapitan | Piotr Nowicki | 5 |
2. | 6313 | Adam Amrozy | 3 | |
3. | 8301 | Adam Cybulski | 7 | |
4. | 6335 | Bolesław Krzewski | 9 | |
5. | 8297 | Leszek Pęcherzewski | 7 | |
6. | 6352 | Leszek Szeląg | 5 | |
III Liga WZBS Warszawa | ||||
GOK I Bielsk | ||||
1. | 6338 | kapitan | Aleksander Marciniak | 7 |
2. | 8303 | Leszek Biegański | 5 | |
3. | 6320 | Władysław Dziachan | 4 | |
4. | 6322 | Kazimierz Falkowski | 5 | |
5. | 6323 | Krzysztof Fleming | 7 | |
6. | 6351 | Piotr Sobczak | 5 | |
7. | 10019 | Maryla Zdrojewska | 2 | |
8. | 14090 | Grzegorz Zgorzelski | 3 | |
9. | 15858 | Iwona Zielińska | 2.5 | |
PIAST I Feliksów | ||||
1. | 12006 | kapitan | Danuta Krupnik | 5 |
2. | 7572 | Ireneusz Jagielski | 7 | |
3. | 17061 | Urszula Kielak | 1.5 | |
4. | 16526 | Kinga Kiraga | 2 | |
5. | 15351 | Jerzy Maszenda | 2 | |
6. | 15352 | Michał Maszenda | 2.5 | |
7. | 15032 | Rafał Maszenda | 3 | |
8. | 16371 | Maciej Osmolak | 2 | |
9. | 6911 | Andrzej Sasin | 3 | |
Liga Okręgowa OZBS Płock | ||||
GEOEXPRES Płock | ||||
1. | 6358 | kapitan | Sławomir Wiśniewski | 3 |
2. | 15350 | Eliza Gardzińska | 1.5 | |
3 | 12651 | Wojciech Gardziński | 2 | |
4. | 18574 | Marcin Giejło | 0 | |
5. | 6325 | Ireneusz Głowacki | 3 | |
6. | 6329 | Andrzej Jaroński | 4 | |
7. | 14255 | Marcin Skurzyński | 2 | |
8. | 6357 | Jolanta Wiśniewska | 3 | |
9. | 13696 | Tomasz Wiśniewski | 2.5 | |
GOK II Bielsk | ||||
1. | 8296 | kapitan | Wiesław Skupiński | 3 |
2. | 6317 | Mariusz Chyliński | 3 | |
3. | 18349 | Jerzy Dankowski | 0 | |
4. | 8300 | Renata Gawrońska | 2 | |
5. | 8299 | Tadeusz Gawroński | 4 | |
6. | 18350 | Wanda Jeleniewicz | 0 | |
7. | 10020 | Jerzy Słomski | 2.5 | |
8. | 10021 | Zbigniew Słomski | 1.5 | |
9. | 12187 | Joanna Van-Oosten | 1 | |
MAZOWSZE Płock | ||||
1. | 6337 | kapitan | Jerzy Manecki | 4 |
2. | 6321 | Leszek Dzieńkowski | 7 | |
3. | 6331 | Roman Kiełkiewicz | 4 | |
4. | 6339 | Janusz Maruszewski | 4 | |
5. | 6342 | Piotr Nowak | 5 | |
6. | 6345 | Barbara Ostrowska | 5 | |
MILAN Milanówek | ||||
1. | 6898 | kapitan | Włodzimierz Rutkowski | 3 |
2. | 6562 | Maciej Czajkowski | 4 | |
3. | 13529 | Andrzej Dachowski | 2 | |
4. | 6615 | Jerzy Greś | 9 | |
5. | 7799 | Piotr Józefaciuk | 3 | |
6. | 7810 | Waldemar Kostrzewa | 4 | |
7. | 9935 | Andrzej Kudelski | 4 | |
8. | 10146 | Katarzyna Paluchowska | 2 | |
9. | 11723 | Marek Rawski | 1.5 | |
10. | 15327 | Eugeniusz Treichel | 2 | |
11. | 5875 | Marek Wrocławski | 3 | |
12. | 7068 | Elżbieta Wróblewska | 4 | |
PIAST II Feliksów | ||||
1. | 16373 | kapitan | Krzysztof Pietruszka | 2 |
2. | 16694 | Zenon Filipiak | 2 | |
3. | 17600 | Paweł Gniado | 1 | |
4. | 16377 | Karolina Kupczyk | 1 | |
5. | 16888 | Ireneusz Liberadzki | 2 | |
6. | 16622 | Sławomir Moroz | 2 | |
7. | 16372 | Tadeusz Osiecki | 2 | |
8. | 18492 | Zbigniew Sykurski | 0 | |
PIAST III Feliksów | ||||
1. | 17953 | kapitan | Wojciech Stencel | 0.5 |
2. | 18186 | Irena Kaca | 0.5 | |
3. | 18171 | Wiesław Kaca | 0.5 | |
4. | 18026 | Hanna Kobierecka | 0.5 | |
5. | 18081 | Anna Liszewska | 1 | |
6. | 18082 | Radosław Liszewski | 1 | |
7. | 18025 | Władysława Młynarczuk | 0.5 | |
PIAST IV Feliksów | ||||
1. | 15824 | kapitan | Tomasz Kopka | 2.5 |
2. | 17554 | Jakub Dziuba | 0.5 | |
3. | 18173 | Dominik Florczak | 0 | |
4. | 17151 | Kamila Kiraga | 1.5 | |
5. | 17555 | Karolina Kowalska | 1 | |
6. | 15514 | Przemysław Nitek | 2 | |
7. | 16527 | Maria Osmolak | 1 | |
8. | 17557 | Jakub Zatorski | 1 | |
PIK Zajazd OAZA Sierpc | ||||
1. | 10674 | kapitan | Grzegorz Górecki | 4 |
2. | 16885 | Dariusz Jagodziński | 1.5 | |
3. | 3790 | Andrzej Kretkowski | 3 | |
4. | 16476 | Marek Krowicki | 1.5 | |
5. | 16477 | Sławomir Malanowski | 2 | |
6. | 16886 | Dariusz Piotrkiewicz | 2 | |
7. | 13329 | Grzegorz Szelenbaum | 1 | |
8. | 15823 | Sławomir Tyndorf | 3 |